Prekių grąžinimas

SUTARTIES ATSISAKYMAS. PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis el. parduotuvės www.inkilai.lt Taisyklėmis ir prekių įsigijimo metu galiojusiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Pirkėjas turi teisę nutraukti pirkimo sutartį ir per 14 dienų grąžinti prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus.

  • Negrąžinamos kokybiškos prekės, kurios buvo panaudotos, sugadintos, pažeistos ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų jos prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekės (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, ir pan.)
  • Prekės laikomos kokybiškomis, jei prekės nėra pažeistos mechaniškai ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.
  • Grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos  ir negali būti naudotos.
  • Prekė turi būti grąžinama tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą bei visus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.
  • Grąžinant internetinėje parduotuvėje www.inkilai.lt įsigytas prekes, Jūs užpildote  prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymo prašymą ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos turite išsiųsti elektroninio pašto adresu info@inkilai.lt
  • Dokumentą galite peržiūrėti ir atsisiųsti pildimui: Prekių, įsigytų www.inkilai.lt sutarties atsisakimo forma
  • Po prašymo išsiuntimo, ne vėliau kaip per 14 dienų, prašome prekes grąžinti kartu su PVM sąskaita faktūra, jeigu prekės pristatytos kurjeriu arba per DPD pristatymo tašką.  Už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių grąžinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.