Pristatymas


Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. UAB „DPD Lietuva“ – pirmaujanti Lietuvoje ir viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Prekių atsiėmimas DPD Pickup tinkle (siuntų taškuose ir terminaluose):

Pristatymo laikas:   3 – 4 darbo dienos.
Pristatymo kaina:    4,- Eur.

  • Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Pickup siuntų taške ar terminale. Siuntos į DPD Pickup siuntų taškus ir terminalus pristatomos per 3 – 4 d.
  • DPD Pickup siuntų terminalai dirba 24 val. per parą, 7 d. per savaitę. Skirtingų DPD Pickup siuntų taškų darbo laikai gali skirtis, todėl prieš vykstant atsiimti siuntos, rekomenduojame pasitikslinti.
  • Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ ar el. paštu.
  • Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.
  • Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų taške turėsite suvesti SMS žinute gautą PIN kodą arba parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  • Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų terminale turėsite suvesti SMS žinute gautus PIN kodus. 
  • Jei atsiimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą: Kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių tel.: 8 5 210 67 77 (jei siuntą atsiimate iš DPD Pickup siuntų terminalo) su Pickup siuntų taško darbuotoju surašykite pakuotės pažeidimų aktą.

Prekių pristatymas per DPD kurjerį:

Pristatymo laikas:   3 – 4 darbo dienos.
Pristatymo kaina:   Pristatymo kaina svyruoja nuo 7,- Eur iki 15,- Eur ir priklauso nuo siuntos svorio. Tikslią pristatymo kainą pamatysite prekių krepšelyje. Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 250,- Eur.

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje.

Dėmesio!!! Pristatymo kaina į Neringą nustatoma atskiru susitarimu. Dėl prekių pristatymo į Neringą prašome susisiekti el. paštu info@inkilai.lt

DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu, adresu. Kurjeris pristato prekes darbo dienomis.
Klientai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (išskyrus Klaipėdos priemiesčius), Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, gali pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką:

  1. nuo 08.00 iki 14.00 val.;
  2. nuo 14.00 iki 18.00 val.;
  3. nuo 18.00 iki 22.00 val.;

Likusioje Lietuvos dalyje galėsite pasirinkti pristatymo laiko intervalą 08.00 – 18.00. Apie pristatymą DPD kurjeris iš vakaro informuoja SMS žinute, pristatymo dieną prieš atvykstant informuoja skambučiu. Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

Papildoma informacija:

Jeigu prekės užsakytos darbo dienomis iki 14 val. ir už jas gautas apmokėjimas, tai jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau kitą darbo dieną jos yra pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Pristatymo dieną „DPD“ kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų pristatymo laiką.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ar DPD Siuntų taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai.

Pristatymo terminas

Prekės pristatomos per 3 – 4 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į MB Universalus namas sąskaitą. Kai kurių prekių pristatymo terminas nustatomas individualiai.

Svarbu

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.